| | e-ödeme
BAYAR GLOBAL ENDÜSTRİ

Modern hayatı şekillendiren ve yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek, daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan, Bayar Global Endüstri 1992 yılında dört kardeş tarafından aile şirketi olarak kurulmuştur.

Bayar Global Endüstri; altı ayrı şirketi, 200’den fazla çalışanı ile müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik çalışan profili aracılığıyla hizmet vermektedir.

Bayar Global Endüstri’nin ulaştığı başarının arkasında; müşteri odaklı hizmet anlayışı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Grup şirketlerimiz; elektrik, plastik, alüminyum, tekstil, yay ve kalıp olmak üzere altı ana sektörde faaliyet göstermektedir.

Değişen dünyada; yenilikçi, kendini geliştiren, üretim alanında radikal tutum göstererek büyümekte olan bir firma olmanın gururunu taşıyan Bayar Global Endüstri; üretimde, pazarlamada ve inovasyonda emin adımlarla ilerleyerek tüm dünyaya hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

BAYAR GLOBAL ENDÜSTRİ
NEDEN BİZ?

Geniş ürün yelpazemiz, profesyonel ekibimiz ve hızlı teslimat politikamız ile firmanızın ihtiyaçlarına anında ve eksiksiz çözümler sunuyoruz.